Private Message (3.0.7) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Default action
si: පෙරනිමි ක්‍රියාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
