Private Message (3.0.7) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Default action
sl: Privzeta akcija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: System
sl: Sistem

en: Send
sl: Pošlji

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Uninstall
sl: Odstrani
