Private Message (4.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Uninstall
mk: Деинсталација
