Private Message (4.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (62 entries)

en: Default action
nl: Standaard actie

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Active
nl: Actief

en: Block
nl: Blok

en: Url
nl: URL

en: Private messages
nl: Privéberichten

en: Inbox
nl: Postvak in

en: To
nl: Naar

en: Send private message
nl: Stuur privébericht

en: From
nl: Van

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: 1 day
nl: 1 dag

en: System
nl: Systeem

en: Send
nl: Versturen

en: Members
nl: Leden

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Messages
nl: Berichten

en: Entity
nl: Entiteit

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 4 hours
nl: 4 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: Form
nl: Formulier

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 3 minutes
nl: 3 minuten

en: Unblock
nl: Deblokkeren

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Field prefix
nl: Veld-voorvoegsel

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Owned by
nl: Eigendom van

en: The message.
nl: Het bericht.

en: Delete thread
nl: Verwijder alle berichten

en: An autocomplete text field with tagging support.
nl: Een automatisch aanvullend tekstveld met tagging-ondersteuning.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: Delete Thread
nl: Verwijder alle berichten

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
nl: Maximaal aantal suggesties bij automatisch aanvullen.
