Private Message (4.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: View mode
sr: Врста приказа
