Private Message (4.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Default action
af: Verstek aksie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Private Messages
af: Private Boodskappe

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Last update
af: Laste opdatering

en: System
af: Stelsel

en: Send
af: Stuur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Uninstall
af: Deïnstalleer
