Private Message (4.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Default action
gu: મૂળભૂત ક્રિયા

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Active
gu: સક્રિય

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Send
gu: મોકલો

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ
