Private Message (4.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
