Private Message (4.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: System
hy: Համակարգ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
