Private Message (4.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Send
ku: بینێره‌

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق
