Private Message (4.0.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana
