Private Message (4.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Url
mn: Хаяг

en: Send private message
mn: Хувийн зурвас илгээх

en: System
mn: Систем

en: Send
mn: Илгээх

en: Configuration
mn: Тохиргоо
