Private Message (4.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: From
my: မှ

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: System
my: စနစ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း
