Private Message (4.0.0-alpha4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
