Private Message (4.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: To
ps: ته

en: System
ps: سيستم

en: Configuration
ps: سازول

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه
