Private Message (4.0.0-alpha4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
