Private Message (4.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Default action
te: అప్రమేయ చర్య

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Send
te: పంపించు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Messages
te: సందేశాలు

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
