Private Message (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: From
is: Frá

en: Uninstall
is: Tak út aftur
