Private Message (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran

en: Members
bs: Članovi

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Messages
bs: Poruke

en: Display type
bs: Tip prikaza

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Delete link
bs: Obriši link
