Private Message (8.x-2.0-beta13) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Default action
da: Standardhandling

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Updated
da: Opdateret

en: 1 hour
da: 1 time

en: Created
da: Oprettet

en: Url
da: URL

en: Private Messages
da: Private beskeder

en: Private messages
da: Private beskeder

en: Inbox
da: Indbakke

en: Send private message
da: Send privat meddelelse

en: From
da: Fra

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Last update
da: Seneste opdatering

en: 1 day
da: 1 dag

en: Members
da: Medlemmer

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Uninstall
da: Afinstallér

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: Messages
da: Beskeder

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 4 hours
da: 4 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: Form
da: Formular

en: 1 minute
da: 1 minut

en: 12 hours
da: 12 timer

en: Display type
da: Display-type

en: Autocomplete matching
da: Autocomplete matchning

en: Delete link
da: Slet-link
