Private Message (8.x-2.0-beta17) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Private messages
el: Προσωπικά μηνύματα

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Send private message
el: Αποστολή προσωπικού μηνύματος

en: From
el: Από

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Send
el: Αποστολή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Entity
el: Οντότητα

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 4 hours
el: 4 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: Form
el: Φόρμα

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
