Private Message (8.x-2.0-beta4) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: From
az: Kimdən

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Uninstall
az: Silin

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Messages
az: Mesajlar

en: Entity
az: Entiti

en: Form
az: Forma

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Display type
az: Ekran növü

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
