Private Message (8.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Default action
ca: Acció predeterminada

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Private messages
ca: Missatges privats

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Send private message
ca: Envia un missatge privat

en: From
ca: De

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Last update
ca: Última actualització

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Members
ca: Membres

en: Configuration
ca: Configuració

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Messages
ca: Missatges

en: Entity
ca: Entitat

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Form
ca: Formulari

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: View mode
ca: Mode de visualització
