Private Message (8.x-2.0-beta5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Last update
ta: இறுதி இற்றைப்படுத்தல்
