Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
