Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Duration
eu: Iraupena

en: Values
eu: Balioak
