Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Duration
fi: Kesto

en: Values
fi: Arvot

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
