Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Roles
id: Peran

en: Duration
id: Durasi

en: Values
id: Nilai

en: Weight for @title
id: Bobot @title
