Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Roles
lt: Rolės

en: Duration
lt: Laikas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Weight for @title
lt: @title svoris
