Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Roles
nl: Rollen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Values
nl: Waarden

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
