Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Roles
oc: Ròtles

en: Duration
oc: Durada

en: Values
oc: Valors

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
