Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Roles
ru: Роли

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Values
ru: Значения

en: Icon path
ru: Путь к пиктограмме

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your icon.
ru: Если у вас нет прямого доступа к серверу, используйте это поле для загрузки пиктограммы.

en: Private Message
ru: Личное сообщение

en: Weight for @title
ru: Вес @title
