Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Roles
sv: Roller

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Values
sv: Värden

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
