Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Roles
tr: Roller

en: Duration
tr: Süre

en: Values
tr: Değerler

en: Private Message
tr: Özel Mesaj

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
