Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Roles
cs: Role

en: Duration
cs: Trvání

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Values
cs: Hodnoty

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
