Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Roles
be: Ролі

en: Duration
be: Працягласць

en: Posts
be: Допісы

en: posts
be: допісы

en: Weight for @title
be: Вага для @title
