Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Duration
eu: Iraupena

en: Limit
eu: Muga

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Values
eu: Balioak
