Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Roles
tr: Roller

en: Duration
tr: Süre

en: Limit
tr: Sınır

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Values
tr: Değerler

en: Private Message
tr: Özel Mesaj

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
