Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: threads
uk: гілки

en: Roles
uk: Ролі

en: Duration
uk: Тривалість

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Posts
uk: Дописи

en: posts
uk: Матеріали

en: Threads
uk: Нитки

en: Values
uk: Значення

en: Private Message
uk: Приватне повідомлення

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
