Private Message Flood (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Roles
et: Rollid

en: Duration
et: Kestus

en: Values
et: Väärtused

en: Weight for @title
et: @title kaal
