Private Message Flood Protection (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Roles
ro: Roluri

en: Duration
ro: Durată

en: Limit
ro: Limită

en: Posts
ro: Articole

en: Values
ro: Valori

en: Private Message
ro: Mesaj privat

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
