Private Message Flood (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Duration
sk: Trvanie

en: Posts
sk: Príspevky

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
