Private Message Flood (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು
