Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: threads
is: þræðir

en: Roles
is: Hlutverk

en: Posts
is: Færslur
