Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Limit
ta: எல்லை

en: Posts
ta: இடுகைகள்

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
