Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Limit
el: Όριο

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
