Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Roles
et: Rollid

en: Duration
et: Kestus

en: Limit
et: Limiit

en: Posts
et: Postitusi

en: Values
et: Väärtused

en: Weight for @title
et: @title kaal
