Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Duration
fi: Kesto

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Values
fi: Arvot

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
