Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Roles
ja: 役割

en: Duration
ja: 期間

en: Limit
ja: 制限

en: Posts
ja: 投稿

en: Values
ja: 値

en: Private Message
ja: プライベートメッセージ

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
