Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Duration
te: నిడివి

en: Posts
te: టపాలు
